Mehmet Saygın kimdir?

Mehmet Saygın – Dijital proje tasarımcısı

1977, Adana doğumluyum. İsmet İnönü İlkokul, Adana Anadolu Lisesi ve Y.T.Ü Mak. Müh. Fak. mezunuyum.

Pişmiş Kelle dergisinde Engin Ergönültaş , Behiç Pek gibi ustaların yanında başladığım çizim yapmaya. 15 yıldır serbest olarak dijital projeler üretmekteyim, bunun 7 yılında bir ABD firmasında animasyon ve ilüstrasyon çalışmaları yaptım.

Mynet, MagiClick Digital Solutions, 41?-29!, Young New Media, BilgiKurdu gibi Türkiye’nin dijital sektör devlerinin projelerinde yer aldım.

2014 yılı başında Adana’da açtığım dijital tasarım ajansında, 15 yıllık tecrübem ve hepsi birbirinden değerli ekibimle,  bölgemiz kurumlarına ulusal, evrensel standartlarda gurur duyacakları projeler üretmelerinde yardımcı olmaya çalışıyorum.

Çalışmalarında yer aldığım kurumlar

Mehmet Saygın logolar

Çalışmalarımızdan ekran görüntüleri

Ekibimle çalışma alanlarımız

  • Mobil Uygulamalar

   Ios ve Andorid işletim sistemleri kullanan akıllı cihazlar için uygulamalar geliştirmekteyiz. Hürrem’le Kahve Falı ve AmusingABC İngilizce Alfabe ve Sayılar uygulamalarımız Appstore’da satıştadır.

  • Web Tasarım

   Hem tasarım hem yazılım konusunda 15 yıllık deneyimli ekibimizle güncel standartlar çevresinde css, html yazılım dilleriyle kodlanmış, modern estetik değerlerle tasarlanmış, tüm cihazlarla uyumlu web siteleri yaratıyoruz. Özellikle çizgi karakter kullanılan tasarımlarla rakiplerimizden farklılaşıyoruz.

  • Facebook uygulamaları

   Kurumsal kimliğinizle uyumlu, ilgi çekici, eğlenceli Facebook uygulamaları ile müşteri kitlenizi genişletebilir, doğrudan iletişiminizi güçlendirebiliriz. Bölgemizin lider firmalarından Beyza Piliç için yaptığımız Facebook uygulaması ”Beyza Çiftliği” ile mevcut takipçilerini 3 hafta içerisinde 10 katına kadar arttırdık.

  • Advergame

   Advergame, web veya benzeri iletişim kanalları için hazırlanan “reklam amaçlı” bilgisayar oyunlarıdır. Microsoft Office için hazırlanan Facebook oyunu CioVille, Garanti Bankası çalışanlarının eğitiminde kullanılan Bilgi Kurdu eğitim programları, Beyza Çiftliği Facebook oyunu tasarımlarını gerçekleştirdiğimiz Advergame örneklerinden bir kaçıdır.

  • Animasyon

   Biz Adanalıyız filminde de göreceğiniz gibi video ya da TV ortamı için yüksek kalite animasyon videoları üretebilmekteyiz.

  • Dijital proje yönetimi

   Dijital projelerinizi fikir aşamasından yayına geçinceye kadar tüm detaylarıyla planlayıp, bölgesel değil ulusal, evrensel bir rekabet ortamında gururla sunacağınız bir ürün haline getirecek bir ekibimiz var.